Kinkekaart 

UUED Kinkekaardid väärtuses 30 eur; 50 eur; 100 eur

Soovid teha kingitust, mis valmistaks rõõmu nii kinkijale kui kingi saajale?

Kui kingitegemine tundub keeruline või pole teada kingisaaja eelistused, siis kinkekaart on parim lahendus! Las sõber,  tuttav või mõni muu sulle kallis inimene valib ise mis talle sobib!
Nüüd saad teha meeldiva kingituse oma lähedastele, sugulastele, sõpradele, tuttavatele, töökaaslastele, partneritele jms olulistele inimestele - kingi neile meie kinkekaart!

See sobib igaks tähtpäevaks - sünnipäevaks, juubeliks, soolaleivaks, pulmadeks, nimepäevaks, lapse sünni puhul, abieluaastapäevaks, preemiaks, auhinnaks, jõuludeks, uueks aasataks, sõbrapäevaks, vabariigi aastapäevaks, naistepäevaks, emadepäevaks, isadepäevaks, meestepäevaks, kooli mineku puhul, kooli lõpetamiseks jms oluliseks sündmuseks.

Meie kinkekaart on paindlik, selle väärtuse saab kinkija ise valida. Kinkekaarti saab osta  Kidy Tour büroost ja tellida meie  kodulehel.

Reisikorraldaja Kidy Tour kinkekaardi reeglid:
∙  Kinkekaart kehtib maksevahendina vastavalt kaardi hinnaväärtusele.
∙  Korraga on võimalik kasutada mitut Kidy Tour kinkekaarti. Kui ostu maksumus on suurem kui kinkekaardi väärtus, saate puudujääva summa tasuda kas sularahas, pangakaardiga või ülekandega.
∙  Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.
∙  Kinkekaart ei ole nimeline ja seda võib edasi kinkida.
∙  Kinkekaart kehtib 1 aasta jooksul, alates ostmise kuupäevast.
∙  Kaotatud, rikutud või kasutamata kinkekaarte ei asendata.
∙  Kinkekaarti saab kasutada ainult Kidy Tour korraldatavate pakettreiside eest tasumisel.
∙  Kinkekaardiga saab tasuda ainult Kidy Tour kontoris. (Narva mnt 7, Tallinn III. trepikoda, II. korrus)

Internetis tellitud kinkekaardi eest saadame arve tellija e-posti aadressil. Peale arve tasumist saadame kinkekaardi tähitud postiga tellimuses soovitud aadressil. Kinkekaardi maksumusele lisandub postikulu 3.20 EUR. Soovi korral saab internetist tellitud kinkekaardi kätte ka Kidy Tour büroost.


Tellin Kidy Tour kinkekaardi